O NAS

Marcelina - szkolenia psów Śląsk

Marcelina

Moja przygoda z psami zaczęła się od przygarnięcia rocznego kundelka - Lakiego, którego ktoś porzucił w zimę. Wtedy można powiedzieć coś, co od zawsze mnie interesowało stało się moją pasją i zajęciem na co dzień.

Mówią, że to człowiek szkoli psa, ale mam wrażenie, że to Laki przede wszystkim uczył mnie.

Dzięki temu psiakowi posiadam obecnie tytuł "Trener psów I i II stopnia" wydany przez Polską Akademię Zoopsychologii i Animaloterapii. Ukończyłam również kursy z psychologii psa oraz behawiorystyki.

Chcę stale pogłębiać swoją wiedzę, aby pomóc innym stworzyć jak najlepszą więź 'opiekun - pies', która jest niezwykle ważna w życiu codziennym.
Anita - szkolenia psów Śląsk

Anita

Nazywam się Anita, mam 24 lata i jestem magistrem Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Zawód nauczyciela nie jest moim powołaniem, jednak nauczył mnie: cierpliwości, konsekwencji, systematyczności oraz umiejętnej analizy sytuacji. Wszystko to doskonale przydaje się w pracy z psami.

Posiadam:
- tytuł "Trenera psów I i II stopnia" oraz „Behawiorysty”, wydane przez Polską Akademię Zoopsychologii i Animaloterapii;
- certyfikat udziału w seminarium "Terapia zaburzeń zachowania u psów: agresja, lękliwość, nadpobudliwość";
- certyfikat z seminarium„Komunikacja psów, zachowania grożące i agresywne”;
- certyfikat z seminarium „Zrozum swojego psa czyli o tym, jak wykorzystując wiedzę o komunikacji ułatwić wspólne życie psu i sobie”.

Staram się wciąż aktualizować swoją wiedzę i zdobywać nową.

Od małego nazywano mnie "psiarą". Chciałam mieć w domu wszystkie czworonogi świata - małe, duże, rude, łaciate, kulawe, chore i przede wszystkim niekochane. Teraz wiem, że pojęcie "wszystkie psy świata" to niemożliwe do zrealizowania. Mogę za to pokazać właścicielowi, że Reksio, który gryzie papcie i ciągnie na smyczy, to nie Reksio do wymiany.