OFERTA

Zajęcia indywidualne
Zajęcia grupowe
Zajęcia dodatkowe
Zajęcia indywidualne dostosowane są do aktualnych potrzeb psa. Opierają się na budowaniu prawidłowej relacji między czworonogiem, a jego właścicielem, która jest kluczowym elementem ich współpracy.

Celem zajęć jest również nauka psa wykonywania wprowadzanych komend oraz zasad odpowiedniego zachowania.

Szkolenie bazuje na metodzie pozytywnej, która wzmacnia pożądane zachowania, jednocześnie wygaszając te negatywne. Odrzucane są wszelkie metody awersyjne i kary cielesne.

Ćwiczymy na sali treningowej oraz na dworze – w warunkach, które jednocześnie umożliwiają psu swobodne zachowanie oraz socjalizację z innymi psami i ludźmi.

Podczas zajęć dowiesz się jak:

- organizować sesje treningowe, tak aby uzyskać zamierzone efekty w sposób skuteczny, a zarazem racjonalny i przyjemny dla czworonoga;

- zmotywować psa do nauki;

- dobrać odpowiednie metody nauki do swojego czworonoga;

- radzić sobie z podstawowymi problemami, np. skakanie, podgryzanie, itp.;

- powinna wyglądać prawidłowa zabawa z psem oraz spacery;

- prawidłowo zorganizować zabawy węchowe oraz umysłowe;

- dobrać odpowiednie akcesoria dla psa, np. szelki/obroża, smycz, kaganiec, itp.

W cenie kursu dostaniesz:

- kliker;

- dokładną instrukcję stymulacji psa, dzięki której dowiesz się jak zaspokoić jego podstawowe potrzeby oraz jak obniżyć nadmiar emocji czworonoga;

- skrypt z opisem wszystkich wprowadzonych komend;

- dyplom ukończenia szkolenia.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość prowadzenia zajęć w domu klienta – cena uzgadniana indywidualnie.
Celem zajęć jest nauka komend z zakresu podstawowego posłuszeństwa, połączona z prawidłową socjalizacją.
Oferta obejmuje 1 spotkanie organizacyjne gratis. Jest ono bez psów i ma charakter teoretyczny. Dowiesz się na nim szczegółów współpracy oraz tego, jak przygotować pupila do wspólnej przygody.

Cykl szkoleniowy obejmuje 8-10 godzin zajęć - ilość zależna od grupy wiekowej psa. Spotykamy się raz w tygodniu o stałej godzinie.

Dbamy o bezpieczeństwo kursantów, dlatego jeśli Twój pies wykazuje problemy behawioralne (nadmierna lękliwość, agresja) zgłoś to wcześniej! Zaprosimy Was wtedy na konsultację indywidualną, na której wspólnie zadecydujemy, czy pies jest gotowy na pracę w grupie.